0
Instructor Name

Prof. Dr. Terin ADALI

Category

Sociology

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Link : https://meet.google.com/xii-mpxg-gef 

Birleşmiş Milletler ülkeler tarafından 2030 yılına kadar ulaşılması hedeflenen Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları; fakirlik, açlık, sağlık, düzgün eğitim kalitesi, cinsiyet eşitliği, temiz su, ekonomik ve temiz enerji, uygun iş koşulları ve ekonomik büyüme; endüstri, ,inovasyon ve altyapı, karşılaşılan eşitisizlikleri azaltmak, sürdürülebilir toplum ve şehir, güvenilir üretim ve tüketimin, iklim, su altında ve karada yaşam, barış adalet ve güçlü kurumlar ve hedeflere yönelik ortaklık konularına odaklanmış bir bildiridir. Bu webinarımızda Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve Belediyelerin buradaki rolü tartışılmıştır.


Katılım Belgesi

Seminer tamamlandıktan sonra katılım belgesi aktif hale gelecektir.

Bu seminer ücretsizdir, fakat katılım belgesi almak isterseniz ücretlidir.

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME

Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank – UBAN : CT16139050100103040000134885

Havale ile ödeme sırasında İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur. Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi  info.estudybox@neu.edu.tr adresine gönderiniz.

 

Course Curriculum

1 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve Belediyeler
1 Hour


Instructor

Prof. Dr. Terin ADALI

0 Rating
0 Reviews
5 Students
1 Courses

Prof. Dr. Terin Adalı Lisans derecesini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kimya Bölümünde, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Kimya Bölümünde, 2007 yılında tamamlamıştır.

Yakın Doğu Üniversitesi ailesine 2009 yılında Yardımcı Doç. Dr. olarak katılıp, 2014 yılında Biyomedikal Mühendisliği Bölümüne Doçent, 27 Ekim 2020 tarihinde Prof. Dr. olarak atanmıştır. Aktif olarak YDÜ – Mükemmelliyet Merkezi – Doku Mühendisliği ve Biyomateryaller Araştırma Merkezi Başkanlığını yürütmektedir. Sabancı Üniversitesi, SUNUM Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezinde misafir araştırmacı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Terin Adalı, International Journal of Biological Macromolecules (Elsevier Yayınevi, Etki Faktörü = 5.02) ve Carbohydrate Polymer (Elsevier Yayınevi, Etki Faktörü = 7.182) dergisi partneri Carbohydrate Polymer Technologies and Applications dergilerinde editörler kurul üyesi görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Terin Adalı, pekçok Yüksek Lisans, Doktora tezinde danışman veya ortak danışman olarak çalışmış ve çalışmaktadır. Araştırma alanları, doğal kaynaklardan elde edilen kimyasalların sentez, karakterizasyon ve biyouyumluluğudur. Pekçok araştırma projesinde yönetici ve araştırıcı olarak görev yapmaktadır.

Student Feedback

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve Belediyeler

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...