0
Instructor Name

Emrah Kozan

Category

Technology

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Tasarım odaklı düşünce nedir ?

İnsanlar için onlarca, hatta yüzlerce doğru düşünce ve problem çözme yöntemi vardır. Mühendislikten tıp bilimine kadar pek çok farklı alanda birçok yöntem sayabiliriz. Son gelişmeler ve özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan faktörünün ve deneyiminin hiçe sayılması ile yeniden hatırlanan bir değerden bahsediyoruz. Artık sadece teknik bilgi ve klasik yöntemler yok. Duygular, hisler ve deneyimler vardır. Gerçek hayattan örnekler ve deneyimler bile var. Özellikle 80'li yılların başından beri uygulanan ve birçok firmayı dünya devi yapan bir sistemdir. Tasarım odaklı düşünce, bir tasarımcı ürün tasarlarken onu doğru ürüne götüren düşünce süreçlerinin tümüdür. Doğru düşünme metodolojisi olarak adlandırabileceğimiz bu fikir, bugüne kadar birçok farklı metodolojiden daha başarılı olmuştur.


Katılım Belgesi

Seminer tamamlandıktan sonra katılım belgesi aktif hale gelecektir. Bu seminer ücretsizdir, fakat katılım belgesi almak isterseniz ücretlidir.


BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank – UBAN : CT16139050100103040000134885 Havale ile ödeme sırasında İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur.

Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi  info.estudybox@neu.edu.tr adresine gönderiniz.  

Course Curriculum

1 Video - Tasarım Odaklı Düşünce


Student Feedback

Tasarım Odaklı Düşünce

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...