0
Category

Education

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Seminer özeti

Bu kurs, öğrenme süreçlerini desteklemek için mobil cihazların neden ve nasıl kullanılabileceğini açıklar. Ayrıca, katılımcıların mobil uygulamaları kullanarak öğretim sürecinde verimliliklerini nasıl artırabileceklerini inceler. Katılımcılar, mobil öğrenme uygulamalarının yararlarını ve olası dezavantajlarını inceleyecek ve alternatif kullanım yollarını öğreneceklerdir. "Mobil Öğrenme” öğrenme öğretme sürecinde nasıl daha etkili ve verimli kullanılacağına odaklanır. Bu bağlamda mobil öğrenme uygulamalarının etkin kullanımı temelinde, ihtiyaç anında zamandan ve mekandan bağımsız olarak öğrenmenin nasıl gerçekleştirilebileceği, hangi alanlarda hangi uygulamaların daha uygun olduğu konuları işlenecektir. Bu bağlamda temel amaç, katılımcıların kendi alanlarında gelişmesine yardımcı olmaktır.


Seminer konu başlıkları

  • Niye Mobil öğrenme?
  • Mobil öğrenme nedir?
  • Mobil öğrenme özellikleri
  • Avantajlar/Sınırlılıklar
  • Kendi cihazını getir yaklaşımı (Bring Your Own Device)
  • Eğitimde oyunlaştırma uygulamaları
  • Eğitimde artırılmış gerçeklik uygulamaları
  • Dijital panolar
  • Yansıtıcı öğrenmeye uygun dijital araçlar


Katılım Belgesi

Kurs tamamlandıktan sonra katılım belgesi aktif hale gelecektir. Bu seminer ücretsizdir, fakat katılım belgesi almak isterseniz ücreti 69 tl dir .


BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME

Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank – UBAN : CT16139050100103040000134885

Havale ile ödeme sırasında İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur. Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi  info.estudybox@neu.edu.tr adresine gönderiniz.  

Course Curriculum

1 Video - Mobil Öğrenme


Instructor

Prof. Dr. Fezile Özdamlı

0 Rating
0 Reviews
957 Students
5 Courses

She completed her undergraduate education at the Near East University Computer Information Systems Department in 2004. She completed her master's degree in Near East University Computer Education and Instructional Technology in 2007 and her doctorate in the same program in 2011. She is working as a faculty member in the Computer Information Systems Department of Near East University. Özdamlı has made several publications in her field, carried out projects and participated in different projects as a researcher. She has also participated in national and international conferences.

Student Feedback

Mobil Öğrenme

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...