0
Category

Beauty

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Kursun Tanımı

Bu eğitim programında, hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde el-ayak bakımına yönelik, manikür ve pedikür konusunda teknik bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir. Tırnağın yapısı, özellikleri, çeşitli tırnak ve deri hastalıkları, kullanılan araç gereçler ve el-ayak bakımına yönelik püf noktaların yer aldığı eğitim, yetkin becerilere sahip olmanız ve ileride ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçerek kendi el-ayak bakımınızın sağlamanızı amaçlar. Katılımcıya profesyonel el ve ayak bakımının nasıl yapılacağına dair başlangıç niteliğinde bilgi edinimi sağlanan eğitimde süreç, el ve ayakların yumuşaması ile başlar ve isteğe bağlı parafin ve pealing ile biter. El ve ayak bakımına yönelik ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olunur.


Katılım Belgesi

Kurs tamamlandıktan sonra katılım belgesi aktif hale gelecektir.


BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank - UBAN : CT16139050100103040000134885 Havale ile ödeme sırasında İsim - Soyisim ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur.

Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim - Soyisim ve E-mail adresinizi  info.estudybox@neu.edu.tr adresine gönderiniz.

Course Curriculum

1 El Bakımı Eğitimi


1 Ayak Bakımı Eğitimi


Instructor

Güzellik ve Jel Tırnak Uzmanı Ala Özberkman

0 Rating
0 Reviews
0 Students
1 Courses

Ala Özberkman 1978 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiş yetenekli ve sanata düşkün bir kişidir. Güzellik sektörünün hemen hemen her alanında 26 yıllık deneyimi ile her zaman yaptığı işlerin en yenilikçi ve önde gelen isimlerinden olmuştur. Evli ve üç çocuk annesi olup halen 20 yıldır işletmekte olduğu Girne de Velena Güzellik Salonunu sahibidir. Velena Hair Beauty & Nail Salonumuzda, tam nitelikli güzellik terapistine sahiptir ve yüz bakımı, ağda, manikür ve pedikür, masaj, gelin makyajı ve saç kesimi, tırnak, saç şekillendirme ve boyama ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli bakımlar sunmaktadır. Her zaman hijyenik, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak; ihtiyaca uygun ve kişisel zevkleri göz önünde bulundurarak kusursuz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Student Feedback

El - Ayak Bakımı Eğitimi

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...