0
Category

Education

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Seminerin amacı

Sınıf yönetiminin temellerini detaylı ele alarak pratik çözüm önerileri sunmaktır. Eğitimciler öğrenmeyi, yaşantı ürünü kalıcı izli davranış değişikliği olarak tanımlamayı temel alırken öğrenme verimliliğinin oluşturulması ve bu verimliliğin oluşturulmasında yönetim, liderlik ve yaratıcılığın dikkate alınması da oldukça önemlidir. Öğretim, sınıfın iyi yönetilmesi ölçüsünde verimli ve başarılı olabilir. Öğrenme ve öğretme ortamı ne kadar iyi düzenlenirse, kalıcı öğrenmenin sağlanma başarısından söz edilebilir. Bu bağlamda, iletişim, zaman yönetimi, öğrenme ortamı, öğretmen roller ve öğretme sanatı konusunda bilgi edinme ve pratik çözümlerden faydalanarak sınıf düzenini bozan davranışların önlenmesi ve değiştirilmesine yönelik stratejilerden faydalanmak gerekmektedir.


Katılım Belgesi

Kurs tamamlandıktan sonra katılım belgesi aktif hale gelecektir. Bu seminer ücretsizdir, fakat katılım belgesi almak isterseniz ücreti 69 TL olacaktır.


BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank – UBAN : CT16139050100103040000134885

Havale ile ödeme sırasında İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur.

Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim – Soyisim ve E-mail adresinizi  info.estudybox@neu.edu.tr adresine gönderiniz.    

Course Curriculum

1 Video - Sınıf Yönetimi


Instructor

Prof. Dr. Zehra Altınay

0 Rating
0 Reviews
2413 Students
11 Courses

Zehra Altınay completed her Master's Degree in Educational Sciences with her thesis that she conducted in the field of Educational Technologies and Distance Learning. She graduated from the Near East University Doctorate Program in Educational Management and completed her doctoral program in Educational Technologies at Middlesex University. She is a full-time faculty member at Near East University. She lectures on doctoral degree, master's degree, and undergraduate degree programs. She is the Deputy Director of the Graduate School of Educational Sciences. She is a member of the Board of the Distance Education Center. Prof. Dr. Zehra Altınay is the Head of the Societal Research and Development Center affiliated with the Center of Excellence. Books that she has authored have been published in national and international journals; she is also the author of a book chapter published in the SSCI index.

Student Feedback

Sınıf Yönetimi

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...