0
Instructor Name

Pearson Online

Category

Exam Preparation

Reviews

0 (0 Rating)

Course Description

Kursun tanımı

Kişiselleştirilmiş güncel içerikler, dil seviye belirleme sınavlarının özel içerikleri, ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitimler ile her yerde her zaman erişilebilir olma özelliği ile İngilizce eğitimini eğlenceye dönüştüren bir kurstur.


Bu kursu neden almalıyım?

  • Çoklu ortam kullanımı: Pearson Online English’de eğitimler bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarla senkronize bir işleyişe sahip, böylece istediğiniz yerden özel derslerinizi alabilirsiniz.
  • Birebir eğitim: Anadili İngilizce olan sertifikalı eğitmenlerden dersleri alıp, öğrendiklerinizi pratikte uygular.
  • Kapsamlı raporlama: Özel olarak tasarlanmış raporlama sistemi ile gelişiminizi izleyebilirsiniz. Bu durum güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemenize olanak sağlar.
  • Kişiselleştirilmiş içerikler : Derslerinizi ilgi alanınıza ya da sektörünüzle ilgili konulara göre oluşturur.
  • Sınavlara hazırlık: PTE Academic gibi İngilizce seviye belirleme sınavlarına hazırlanabilmeniz için, eğitiminiz size özel tasarlanır.


ÖNEMLİ BİLGİ Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra Kullanıcı Adı ve Şifreniz 3 iş günü içerisinde kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Bu kursa üyeliğiniz 3 ay geçerlidir.

E-mail

intensive.english@neu.edu.trBANKA HAVALESİ İLE ÖDEME Kredi kartı ödemesi dışında UBAN numarasına havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Numarası: 10-304-0000134885

Near East Bank - UBAN : CT16139050100103040000134885 Havale ile ödeme sırasında İsim - Soyisim, Öğrenci Numarası ve E-mail adresinizi yazmanız zorunludur.

Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu İsim - Soyisim, Öğrenci Numarası ve E-mail adresinizi yazarak info@e-studybox.com adresine gönderiniz.

Course Curriculum

1 Registration Guidelines

Size 3 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır.


Instructor

Pearson Online

0 Rating
0 Reviews
1621 Students
12 Courses

Bu kurs içeriği Pearson tarafından sağlanmaktadır.

Student Feedback

GCC605 - Pearson Online English

0

Course Rating
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%

No Review found

Sign In or Sign Up as student to post a review

Reviews

Shopping Cart

Loading...